Stilingi presetai

Kas yra Stilingi presetai?

Tai pažengę nuotraukų filtrai, kurie automatiškai suredaguoja nuotraukas vos vienu paspaudimu. Presetai naudojami nemokamoje programėlėje “Lightroom”, todėl viskas ko reikia – mobilusis telefonas. Redaguojate nuotraukas kompiuteryje? Puiku! Išbandykite mūsų naujieną – presetus kompiuteriui (reikalinga mokama Lightroom versija). Kartu su presetais gausite jų naudojimo instrukciją lietuvių kalba, o prireikus galėsite kreiptis į mus nemokamoms konsultacijoms nuotraukų redagavimo klausimais. 

Sukurk svajonių nuotraukas per akimirką! 

Kaip veikia presetai?

1.
Nusifotografuojate telefonu ar foto kamera
2.
Naudojant "Lightroom" programėlę presetus vienu paspaudimu uždedate ant nuotraukų
3.
Išsaugote nuotraukas telefone arba kompiuteryje
4.
Viskas! Dalinatės savo stilingomis nuotraukomis 🙂

Daugiau nei 10 000 laimingų klientų

Jeigu nori turėti gražias, stilingas ir tarpusavyje derančias nuotraukas – esi būtent ten, kur reikia.

Tikimės, kad čia rasi visus Tau rūpimus atsakymus, o jeigu ne, būtinai parašyk mums žinutę į Facebook ar Instagram ir mes atsakysime kaip įmanoma greičiau. Mūsų tikslas yra ne tik suteikti stilingus ir kokybiškus presetus, bet ir rūpintis savo klientais, todėl iškilus klausimams nedvejok ir kreipkis!

Kaip vyksta nuotraukų redagavimas presetais:

Iš karto po apmokėjimo gausi el. laišką su presetais ir išsamia jų išsaugojimo bei naudojimo instrukcija. Pirmas žingsnis ką reikės atlikti – į telefoną parsisiųsti nemokamą programėlę Lightroom. Mūsų pateikta instrukcija padės presetus išsaugoti būtent šioje programėlėje. Tau beliks įkelti savo nuotrauką į Lightroom’ą, uždėti ant nuotraukos presetą ir išsaugoti nuotrauką savo telefono galerijoje. Tai tikrai labai lengva ir paprasta!! O kilus klausimums mes visada pasiruošę tau padėti.

Nepamiršk, kad kad:

– Už presetus sumokamas tik vienkartinis mokestis (mėnesinių mokesčių nėra);

– Su presetais redaguojamų nuotraukų kiekis ir naudojimo laikas neribotas.

Nuotraukas redaguojant su presetais ne tik sutaupysi daugybę laiko, bet ir pasieksi stulbinantį rezultatą vos vieno mygtuko paspaudimu. Mūsų presetus jau išbandė ir pamėgo daugiau nei 10000 klientų, tarp kurių Lietuvos blogeriai, influenceriai, fotografai, verslai. Laikas išbandyti ir Tau! Tiesa, norint naudotis presetais tau tikrai nereikia profesionalios kameros ar specialių fotografijos žinių, užtenka telefono ir noro turėti stilingas nuotraukas.

Ar žinojai, kad naudojant savo telefoną ir presetus gali sukurti profesionalias produktų nuotraukas? Presetus, skirtus verslo ir produktų nuotraukoms rasi ČIA. 

Verslo klientų atsiliepimai:

Mūsų klientai

..nuo influencerių, grožio meistrų, kūrėjų, keliautojų iki švenčių organizatorių!

Klausimai / atsakymai

Q: Pirmą kartą išgirdau apie presetus. Kaip jie veikia?

A: Presetai – tai nuotraukų filtrai, padedantys profesionaliai redaguoti nuotraukas vos vienu paspaudimu. Galite rinktis presetus telefonui (naudojami nemokamoje programėlėje Lightroom) arba presetus kompiuteriui (naudojami mokamoje programoje Lightroom).  Po pirkimo beliks atsisiųsti Lightroom programėlę ir išsaugoti presetus pagal šią instrukciją.

Q: Kaip gausiu presetus?

A: Iš karto po apmokėjimo gausi el. laišką su presetų atsisiuntimo nuoroda. Tame pačiame laiške rasi ir presetų išsaugojimo bei naudojimo instrukciją (atskirai Android ir iPhone telefonams). Taip pat galima naudotis video instrukcija, kurią rasi ČIA.

Q: Mano telefonas Huawei, ar veiks presetai?

A: Taip. Presetai veikia visuose išmaniuosiuose Android ir iPhone telefonuose. Be to, instrukcijoje rasi atskirą skiltį su nurodymais, kaip išsaugoti presetus Huawei telefone.

Q: Mokestis už presetus vienkartinis ar jį reikės mokėti kas mėnesį?

A: Vienkartinis.

Q: Kiek nuotraukų galėsiu redaguoti su vienu presetu?

A: Neribotą. Nesvarbu kiek presetų turite, jais galėsite redaguoti neribotą kiekį nuotraukų neribotą laiką.

Q: Nesu profesionalė, bet norėčiau tiesiog turėti gražių nuotraukų atsiminimui. Ar galiu naudoti presetus?

A: Žinoma, presetai skirti kiekvienam ir tikrai nereikia turėti specialių žinių ar profesionalių sugebėjimų.

Q: Ar pakeitus telefoną presetus reikės pirkti iš naujo?

A: Tikrai ne 🙂 Tau tiesiog reikės atsisiųti presetus į savo naują telefoną (iš el. laiško arba tavo paskyros mūsų tinklalapyje). Jeigu laišką ištrynei, parašyk mums žinutę ir mes persiųsime tavo presetus.

Q: Ar turite presetų, kurie neiškraipo spalvų? Noriu naudoti savo verslo – darbužių nuotraukoms.

A: Taip! Visiems, kurie ieško presetų produktams/prekėms, turime būtent tam skirtus presetus – Products COLD MOOD , Products WARM MOOD arba šių presetų bendrą rinkinį. Šie presetai neiškraipo realių spalvų, tačiau suteikia nuotraukai ryškumo, gerą apšvietimą.

Q: Kas yra video presetai?

A: Tai vaizdo įrašams redaguoti skirti filtrai (LUTs), kurie veikia daugelyje NEMOKAMŲ vaizdo redagavimo programėlių telefone, įskaitant VN, bei populiariausiose programose tokiose kaip „Premiere Pro“, „After Effects“, „FinalCut Pro“, „DaVinci Resolve“ bei kitose programose, palaikančiose “.CUBE” formatą. Kartu su video presetais atsiųsime ir jų naudojimo instrukciją – nustebsi, kaip lengva naudoti!

Kaip išsirinkti presetus?

Renkantis presetus svarbiausia yra žinoti kokioms nuotraukoms jie bus naudojami (asmeninėms / verslo / produktų ir pan.). Pvz. jeigu presetus naudosi savo asmeninėms, laisvalaikio, šeimos nuotraukoms, kurias kelsi į soc. tinklus ar laikysi tiesiog pas save telefone – tau tinka visi presetai. Šiuo atveju presetus reikėtų rinktis pagal tai, kokio efekto tikiesi – šviesių / ryškių / rusvų / pastelinių / žemiškų atspalvių ir t.t. nuotraukų. Kokį efektą koks presetas suteikia geriausiai pamatysi peržiūrėjus nuotraukų PRIEŠ ir PO pavyzdžius, kuriuos rasi prie kiekvieno rinkinio. Atkreipk dėmesį į tai, kokių spalvų ir kokio stiliaus nuotraukos rodomos “PRIEŠ” pavyzdžiuose, palygink su savo nuotraukomis (ar jose vyrauja panašios spalvos). 

Jeigu presetais redaguosi tam tikrų produktų, prekių (pvz. drabužių, aksesuarų) nuotraukas, reikėtų rinktis presetus, kurie neiškraipo realių spalvų – Products COLD MOOD, Products WARM MOOD arba Products MIX

Jeigu abejoji kokius presetus išbandyti ir tau reikia patarimo -drąsiai rašyk mums 🙂

APSILANKYK MŪSŲ instagram

ATSILIEPIMAI

1000+ TEIGIAMŲ ATSILIEPIMŲ

ATSILIEPIMAI

1000+ TEIGIAMŲ ATSILIEPIMŲ-2

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.