Stilingi presetai

Dažniausiai užduodami klausimai

Presetų atsisiuntimo nuorodą matysite iš karto po apmokėjimo, taip pat atsisiuntimo nuorodas gausite nurodytu el. pašto adresu.

Po apmokėjimo el. paštu gausite presetų įdiegimo ir naudojimo instrukciją (lietuvių kalba), kurioje detaliai aprašomas kiekvienas žingsnis, todėl prieš išsaugant presetus, rekomenduojame peržiūrėti pridėtą instrukciją (pridedame instrukciją tiek Android, tiek iPhone telefonams). Taip pat daug naudingos informacijos apie presetų išsaugojimą bei naudojimą rasite mūsų Instagram paskyroje @stilingi.presetai.

Presetai yra naudojami programėlėje „Lightroom“, kurią turėsite parsisiųsti į savo telefoną (programėlė nemokama, reikės tik užsiregistruoti Jums patogiu būdu, pvz. naudojant Facebook ar Google paskyrą). Lightroom ir presetų pagalba visas savo nuotraukas redaguosite itin greitai ir lengvai, o išsaugotas nuotraukas galėsite panaudoti kur norėsite (soc. tinklų platformose, asmeniniuose albumuose ir t.t. – jokių apribojimų nėra).

Paspaudus atsisiuntimo nuorodą, presetų .zip failas bus išsaugotas Jūsų telefone. Atidarykite atsiųstą aplanką, pažymėkite visus presetus, spauskite Dalintis / Bendrinti / Share ir sukelkite pažymėtus presetus į Lightroom.

Presetų naudojimas yra itin lengvas ir paprastas, todėl Jums tikrai pavyks 🙂 Pirmą kartą išbandantiems presetus labai padeda išsami instrukcija lietuvių kalba, kurią gausite el. paštu iš karto po apmokėjimo. Atlikite visus žingsnius pagal instrukciją, o kilus klausimams drąsiai kreipkitės į mus Facebook / Instagram paskyrose arba el. paštu info@stilingipresetai.com , mielai pakonsultuosime.

Patikrinkite el. pašto dėžutės skiltį „Šlamštas / Junk“. Jeigu ir čia laiško nematote, parašykite mums el. paštu info@stilingipresetai.com.

Presetai yra .dng formato failai skirti naudojimui Lightroom programėlėje, todėl Jūsų telefonas gali šių failų neatidaryti, tačiau tai nereiškia, kad presetai Jūsų telefone neveiks. Kad presetai atsidarytų ir veiktų, pirmiausiai juos įsikelkite į Lightroom (pagal pridėtą instrukciją).

Presetus galėsite naudoti neribotą laiką.
Ne, presetai skirti tik nuotraukų redagavimui.

Tikriausiai po presetų išzipinimo atidarote vėl tą patį neišzipintą aplanką. Įprastai išzipinti presetai yra išsaugomi čia: Failai -> Kategorijos -> Vidinė atmintis -> Atsiuntimai . 

Taip. Jeigu uždėjus presetą nuotrauka atrodo per daug šviesi/tamsi, jeigu norite pakeisti odos, drabužių atspalvius, rekomenduojame pagal poreikį pakoreguoti šiuos nustatymus: Light (Exposure / Contrast / Black) ir Color (Mix). Tai padės pasiekti patį geriausią Jūsų nuotraukos rezultatą! Mūsų Instagrame @stilingi.presetai Highlighte „Lightroom“ rasite nuotraukos redagavimo video.

Jeigu parsisiuntus presetus dalies jų neatidaro, matote tokį ar panašų vaizdą:

Presetai yra DNG formato failai, kurių (ar dalies) gali telefonas neatpažinti (rodyti pilką/juodą vaizdą ; rašyti „error“ klaidą ir pan.), tačiau tai nereiškia, kad presetai neveikia – paspauskite ant jų, sukelkite į Lightroom programėlę, kurioje šie failai tikrai atsidarys ir presetus galėsite sėkmingai išsaugoti.

 

 

Įsitikinkite, kad tritaškį spaudžiate atidarius įkeltą nuotrauką:

Jeigu „Create preset“ funkciją matote, tačiau ji yra neaktyvi, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Iš Lightroom ištrinkite sukeltus presetus (nuotraukas).
  2. Perkraukite telefoną.
  3. Sukelkite presetus į Lightroom iš naujo ir patikrinkite, ar funkcija „Create preset“ tapo aktyvi.

Jeigu šie veiksmai nepadėjo, susisiekite su mumis per Instagram / Facebook arba el. paštu info@stilingipresetai.com

Atidarykite įkeltą presetą (nuotrauką) ir paspaudus viršuje kairėje pusėje esančią ikonėlę pasirinkite „Info“.  Preseto pavadinimą matysite po žvaigždutėmis:

Lightroom’e atidarykite nuotrauką ant kurios norite uždėti presetą. Pasirinkite funkciją „Presets“ (ją rasite slenkant apatinę įrankių juostą į šoną):

Įsitikinkite, kad esate reikiamoje presetų grupėje – jeigu nekūrėte naujos presetų grupės, tuomet presetus rasite „User presets“:

Pasirinkus mokėjimo būdą „Atsiskaitymas mokėjimo kortele“ galėsite atsiskaityti, bet kokio tipo ir, bet kokioje šalyje išduota mokėjimo kortele.

Rašykite mums tiesiogiai į Facebook / Instagram paskyras arba el. paštu info@stilingipresetai.com

PIRK 2 - MOKĖK UŽ 1! NUOLAIDOS KODAS:

DOVANA

X