Stilingi presetai

Privatumo ir slapukų politikA

Jūsų asmeninių duomenų saugumas – mūsų prioritetas. Čia pateikiama detali informacija apie www.stilingipresetai.com lankytojų duomenų rinkimą, naudojimą ir saugojimą.

Stilingipresetai.com gerbia Jūsų privatumą, todėl renkami tik tie duomenys, kurie skirti kokybiškam aptarnavimui ir paslaugų teikimui.

Užtikriname, kad visi Jūsų duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytus reikalavimus bei kitus Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus, taikant reikiamas organizacines ir technines priemones skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, taip pat nuo neteisėto tvarkymo veiksmų.

Kokius duomenis renkame?

Naudojantis stilingipresetai.com el. parduotuve, Jūsų asmens duomenis renkame, tik asmeniniu sutikimo atveju arba kai patys juos mums pateikiate:

 • automatiniu būdu sukuriamą bei registruojamą techninę informaciją, kuri surenkama kiekvieną kartą, kai Jūs naudojate stilingipresetai.com. Mūsų serveriai įrašo informaciją (“log data”), įskaitant informaciją, kurią Jūsų naršyklė automatiškai siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės stilingipresetai.com. Šie duomenys apima IP adresą, aplankyto puslapio adresą, ankstesnio puslapio adresą, datą ir laiką, naršyklės tipą ir versiją. Šie duomenys lankytojų identifikavimo tikslu nenaudojami, tokie duomenys niekam neperduodami ir yra saugomi tik su elektroninės parduotuvės problemų diagnostikos, statistikos ir apsaugos nuo neteisėto, kenksmingo paslaugų naudojimo tikslais.
 • Kitus duomenis, kurie surinkti naudojant slapukus. Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, tobulinti svetainę ir klientų aptarnavimą. Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. 
 • Duomenis, kuriuos pateikiate tiesiogiai apsipirkdami stilingipresetai.com. Tai apima Jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, su pirkimu susijusią informaciją (pirkimo data, prekės pavadinimas, prekės kaina, kiekis, žyma apie užsakymo vykdymo eigą, IP adresas, nuolaidos kodas, mokėjimo informacija).
 • Kai sutinkate, gauti pranešimus tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai apima Jūsų elektroninio pašto adresą. Jūsų sutikimas galioja duomenų saugojimo laikotarpiu iki atšauksite savo sutikimą informuodami mus elektroniniu pašto adresu info@stilingipresetai.com.
 • Jums asmeniškai kreipiantis elektroninio pašto adresu: info@stilingipresetai.com. Tokiu atveju mes renkame jūsų kontaktinius duomenis, įskaitant vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefoną, susirašinėjimų istoriją ir kitus pateiktus asmens kontaktinius duomenis.
 • Dalyvaujant stilingipresetai.com rengiamuose konkursuose ir žaidimuose Jums asmeniškai pateikus sutikimą dalyvauti. Tokiu atveju mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, įskaitant vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefoną, susirašinėjimų istoriją, vaizdinę medžiagą (nuotraukas, video ir kt.) ir kitus pateiktus asmens kontaktinius duomenis.

Kam naudojame surinktus duomenis?

 • Užtikriname, kad Jūsų asmeninius duomenis, naudojame sąžiningai, teisėtu tikslu ir tik tokia apimtini bei tokį laikotarpį, koks būtinas aiškiai apibrėžtiems ir teisėtiems tikslams pasiekti, atsižvelgiant į duomenų subjekto privatumo apsaugą.
 • Jūsų asmeniniai duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas naudojami apdoroti Jūsų užsakymus. Be atskiro sutikimo, šie duomenys nebus naudojami jokiems kitiems tikslams.
 • Jei davėte sutikimą gauti elektroniniu pašto adresu reklaminius pranešimus, šiuos Jūsų duomenis panaudosime išskirtinių pasiūlymų siuntimui bei atsakyti į Jūsų klausimus ar komentarus. Norint atsisakyti gauti reklaminius pranešimus prašome susisiekti elektroninio pašto adresu info@stilingipresetai.com.
 • Stilingipresetai.com naudoja slapukus, kad galėtų suteikti tinkamą funkcionalumą. Dalis slapukų yra būtini, kad stilingipresetai.com Jūsų naršyklėje ar įrenginyje veiktų tiksliai, likę slapukai, kuriuos bet kada galite išjungti, skirti kaupti ir analizuoti stilingipresetai.com lankomumo statistiką. Jūs sprendžiate, ar leisti stilingipresetai.com naudoti slapukus, ar ne, išskyrus tuos, kurie būtini. Jei stilingipresetai.com svetainėje apačioje rodomame pranešime, pasirinkote „Gerai“ arba naršote stilingipresetai.com toliau neatsisakę slapukų leidžiate mums spręsti, kad sutinkate su slapukų įrašymu.
 • Jūsų asmeninius duomenis, įskaitant vardą, pavardę, vaizdinę medžiagą (nuotraukas, video ir kt.) ir kitus pateiktus asmens kontaktinius duomenis, stilingipresetai.com gali panaudoti organizuojant konkursus ar žaidimus. Norint atsisakyti dalyvauti konkursuose ar žaidimuose prašome susisiekti elektroninio pašto adresu info@stilingipresetai.com.
 • Siekdami tinkamai vykdyti mums teisės aktuose nustatytas prievoles, tvarkome Jūsų duomenis susijusius su apskaita, duomenų teikimu valstybinėms institucijoms, kai to reikalauja teisės aktai.

Su kuo ir kodėl dalinamės surinktais duomenis?

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs. Tačiau, kad stilingipresetai.com veiktų tiksliai, privalome Jūsų duomenimis pasidalinti su duomenų tvarkytojais. T.y. bankai, su kuriais bendradarbiaujame. Juos pasiekia informacija apie užsakytą prekę ir sumą kurią reikia apmokėti, kai apsiperkate stilingipresetai.com naudodamiesi savo el. bankininkyste, mokėjimo kortele ar Paypal.

Mes taip pat galime teikti Jūsų duomenis:

 • Atsakydami į teismo arba valstybės institucijų prašymus, tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus arba teismo nutartį / sprendimą.
 • Rengdami konkursus ar žaidimus mes galime teikti Jūsų duomenis stilingipresetai.com oficialioje svetainėje ir soc. tinkluose (Facebook, Instagram ir kt.), tačiau tik ta apimtimi, kad būtų apsaugoti Jūsų asmeniniai kontaktiniai duomenys.
 • Kitiems tretiesiems asmenims Jūsų atskiru sutikimu, kuris gali būti gautas dėl konkretaus atvejo.
 •  

Kiek laiko saugojame surinktus duomenis?

Mes saugome Jūsų asmens duomenų informaciją tik tiek, kiek reikia tikslų įgyvendinimu, bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai.

 • Jūsų asmens duomenys, susiję su elektronine prekyba tvarkomi ir saugomi 2 metus nuo paskutinio Jūsų apsilankymo stilingipresetai.com arba paskutinio pirkimo dienos. Pirktų prekių sąskaita faktūra ir joje nurodyti Pirkėjo asmeniniai duomenys saugomi 10 metų.
 • Tiesioginei rinkodarai skirti asmens duomenys, Jums sutikus, yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.
 • Klientų konsultavimo ir komunikacijos su jais elektroniniu būdu surinkti duomenys tvarkomi ir saugomi 1 metus.
 • Jūsų asmeniniai duomenys ir vaizdinė medžiaga (nuotraukos, video ir kt.) skirta organizuojamiems konkursams ar žaidimams yra tvarkomi ir saugomi 10 kalendorinių dienų nuo konkurso ar žaidimo pabaigos.

Suėjus aukščiau nurodytiems terminams, asmens duomenys sunaikinami automatiškai arba stilingiprestai.com įgalioto darbuotojo.

Jūsų teisės

 • Jūs turite teisę sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.
 • Jūs turite teisę sužinoti, kokiems duomenų gavėjams Jūsų asmens duomenys tiekiami ir buvo pateikti per paskutinius 1 metus.
 • Jūs turite teisę paprašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.
 • Jūs turite teisę paprašyti nustoti apdoroti sukauptus Jūsų asmeninius duomenis.

Jei norite gauti informaciją apie surinktą informacija apie Jūsų asmens duomenis ar kreiptis dėl neteisingų, neišsamių ar netikslių duomenų tvarkymo siųskite mums užklausą elektroninio pašto adresu info@stilingipresetai.com.

Mes galime paprašyti patvirtinti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, leidžiančio tinkamai identifikuoti Jus. Jums patvirtinus tapatybę, informacija apie jūsų tvarkomus duomenis per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo raštu pateikimo dienos.

Savo teisėmis galite pasinaudoti tiesiogiai kreipdamiesi elektroninio pašto adresu info@stilingipresetai.com.

Nepilnamečių asmenų duomenų apsauga

Jei esate jaunesni nei 16 m. amžiaus, nerekomenduojame pateikti savo asmens duomenų stilingipresetai.com be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jei esate tėvai/globėjai ir sužinojote, kad Jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 16 m., naudojasi stilingipresetai.com paslaugomis, o Jūs nenorite to, susisiekite elektroninio pašto adresu info@stilingipresetai.com ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kaip galima greičiau.

Intelektinė nuosavybė

Stilingipresetai.com internetinė svetainė, jos turinys, taip pat turinio parinkimas ir išdėstymas, stilingipresetai.com ženklai, logotipai, nuotraukos yra saugomi nuosavybės įstatymų. Bet koks neteisėtas bet kokio turinio naudojimas gali pažeisti intelektinės nuosavybės įstatymus.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės dėl asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo buvo pažeistos, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@stilingipresetai.com ir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusias problemas.

Kaip keičiama privatumo politika?

Privatumo politikos nuostatos peržiūrimos ir atnaujinamos pasikeitus teisės aktams, kurie reglamentuoja asmens duomenų tvarkymą, informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą.

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.