Stilingi presetai

Apmokėjimas

Atsiskaityti už interneto parduotuvėje Stilingipresetai.com įsigytas prekes galite:

  • naudodamiesi elektronine bankininkyste (SEB e-commerce payment solution);
  • mokėjimo kortelėmis;
  • Paypal

Norint įsigyti prekes www.stilingipresetai.com elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Pasirinktas prekes dėkite į pirkinių krepšelį spausdami nuorodą Į KREPŠELĮ. Pirkinių krepšelyje bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote.
  2. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į pirkinių krepšelį ir įsitikinkite, jog užsakymas yra teisingas. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite į laukelį ir paspauskite PANAUDOTI.
  3. Norėdami tęsti užsakymą pasirinkite mokėjimo būdą.

Grąžinimas

Elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės yra skaitmeninis turinys, todėl grąžinti ir atgauti už juos sumokėtų pinigų negalima. Dėl kilusių klausimų ar nesklandumų, prašome susisiekti el. paštu info@stilingipresetai.com .

ADOBE LIGHTROOM PHOTO EDITOR APLIKACIJA

Norint naudotis Stilingipresetai.com presetais būtina Adobe Lightroom Photo Editor aplikacija telefone arba kompiuteryje.

Aplikaciją telefonui galite atsisiųsti iš “App Store” ir “Google Play” parduotuvių, o kompiuterinę versiją iš “Adobe” oficialios svetainės. 

Stilingipresetai.com neatsako už Adobe Lightroom Photo Editor aplikacijos pasikeitimus, mokėjimų politiką ir kitas taikomas politikas. Dėl kilusių klausimų ar nesklandumų, prašome susisiekti el. paštu info@stilingipresetai.com 

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.