Stilingi presetai

INSTAGRAM STILIAUS PRESETAI 

Sukurk savo Instagram “feed” apie kurį visada svajojai

Profesionalios nuotraukos vienu paspaudimu tiesiog telefone

Insta style rinkinį sudaro 4 presetai, kuriuos lengvai pritaikysite asmeninėms ir laisvalaikio nuotraukoms. Viskas ko reikia stilingoms nuotraukoms – TELEFONAS ir PRESETAI!

12.99 €

Šis rinkinys buvo sukurtas atsižvelgiant į jau eilę mėnesių bestselerių pozicijų neapleidžiančius presetų rinkinius: INSTA STYLE  CITY VIBES  TOP PRESETS. Šie presetai tinka tiems, kurie nori turėti ypatingai stilingą Instagram profilį, išskirtines asmenines, kelionių ar laisvalaikio nuotraukas. 

27.99 €

Net 34 trokštamiausi presetai – tai lyg bazinis rinkinys pačioms įvairiausios nuotraukoms. Pradedant laisvalaikio, šeimos, atostogų nuotraukomis ir baigiant verslo fotografijomis – visos įamžintos akimirkos atrodys profesionaliai ir įspūdingai. Šie presetai yra labai universalūs ir visiškas MUST HAVE tavo nuotraukoms!

54.99 €

*nemokamas keitimas – suprantame, kad nuotraukos yra labai skirtingos, todėl jeigu įsigyti presetai sukurs ne tokius atspalvius, kokių norėtum, presetų rinkinį vieną kartą nemokamai pakeisime kitu. Dėl keitimo kreipkitės per 24 val. nuo pirkimo el. paštu: info@stilingipresetai.com

Sukurk savo Instagram “feed” apie kurį svajojai!

ATSILIEPIMAI

1000+ TEIGIAMŲ ATSILIEPIMŲ

ATSILIEPIMAI

1000+ TEIGIAMŲ ATSILIEPIMŲ-2

-30% VISKAM
Kodas: PAVASARIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.