Stilingi presetai

Šiandienos pasiūlymas

-70 %

Žiemos ir Kalėdinių presetų kolekcijai

Šiame rinkinyje rasite 5 žiemos ir Kalėdinių presetų kolekcijas

Rinkinyje esantis 21 presetas sukurs tikrą Kalėdinę pasaką telefonu darytoms nuotraukoms! Šie presetai jūsų šventines fotografijas pavers vertas didžiausių pagyrų ir Instagram patiktukų.

4 presetai

Šie presetai nuotraukas tiesiog užburia savo magija! Itin kruopščiai suderintos spalvos suteiks nuotraukoms ypatingai jaukius ir šiltus atspalvius bei pavers kiekvieną akimirką vertą Pinterest!

5 presetai

Christmas presetai kvepia imbieru, cinamonu ir skleidžia tobulą Kalėdinę nuotaiką! Jie ypatingai tiks nuotraukoms jaukių ir šventiškai papuoštų namų aplinkoje, paryškins raudonus atspalvius ir atskleis nuostabios eglutės žalią sodrumą. Šie presetai visiškas MUST HAVE Tavo Kalėdinėms nuotraukoms.

7 presetai

Winter mood – tai ypatingai žiemiškas presetų rinkinys, suteikiantis nuotraukoms šviesos, ryškumo ir estetikos. Puikiai tiks nuotraukoms tiek lauko, tiek vidaus aplinkoje.

4 presetai

Ryškūs akcentai, švytintys atspalviai ir daug šventinės nuotaikos – tai Insta Christmas presetai! Rinkinyje esantys presetai leis pasiekti maksimaliai stulbinantį rezultatą pačioms įvairiausioms nuotraukoms tiek lauko, tiek vidaus aplinkoje (rinkinyje pridedami du papildomi presetai, kad net itin tamsios nuotraukos atrodytų šventiškai ir užburiančiai).

1 presetas

Glamour Eve tiesiog dvelkia subtiliais atspalviais, prabanga ir itin šventiška nuotaika

Žiemos ir Kalėdinių presetų kolekcija

19.99 €

72.95 €

Pakerėk savo draugus ir sekėjus ypatingai Kalėdiška nuotaika!

Pagauk gražiausias šventinio laikotarpio akimirkas tiesiog savo telefonu, uždėk presetą ir gauk ypatingai jaukią ir šiltą nuotrauką! Nenustebk, jei kažkas pasakys, kad tavo nuotraukos lyg iš Pinterest!

Daugiau nei 1000 laimingų klientų

Peržiūrėk nuotraukas prieš ir po

Kad įsivaizduotum kaip šiais metais gali atrodyti tavo Kalėdinės nuotraukos fotografuotos tiesiog telefonu.

NAUJIENA
Video presetai

Kurkite ne tik pasakiškas Kalėdų nuotraukas, bet ir įsimintinus video vos vieno mygtuko paspaudimu savo telefone su Stilingais video presetais! Kalėdų laikotarpis kupinas nuostabių akimirkų ir trumpi vaizdo įrašai yra pats geriausias būdas tas emocijas ir prisiminimus išsaugoti! Juk laikas tiesiog skrieja, o video mus gali sugrąžinti atgal į jaukiausius prisiminimus.

Šventinės šeimos nuotraukos šiais metais gali būti magiškai gražios!

Nesvarbu, ar kepi Kalėdinius sausainius, ar kaip niekad gražiai pasipuošei namus, o gal tai pirmosios Kalėdos su nauju šeimos nariu - pagauk ir užfiksuok visas mielas akimirkas!

Ir tam tikrai nereikia brangaus, profesionalaus fotoaparato - fotografuok telefonu ir redaguok presetais, nustebsi kokios gražios gali būti tavo darytos nuotraukos!

Gal šiais metais vietoj Kalėdinių atvirukų panaudosi ypatingai jaukias savo nuotraukas?

Kaip veikia presetai?

1.
Parsisiunčiate presetus į telefoną
2.
Įkeliate juos į nemokamą programėlę „Lightroom”
3.
Vienu paspaudimu uždedate presetą ant nuotraukos
4.
Išsaugote nuotrauką telefone. Viskas!

Christmas MIX kolekcijos presetus galite įsigyti atskirai

Įsigyk Christmas MIX rinkinį ir sutaupyk 70%

Stilingi presetai tavo nuotraukoms!

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.