Stilingi presetai

Sale!
,

Atostogų foto kursas

Original price was: 59.99 €.Current price is: 14.99 €.

Nemoki pozuoti? Nežinai kur dėti rankas, kaip statyti kojas, kad atrodytum tikrai WOW? Neišnaudoji savo telefono kameros, nes nežinai, kurie nustatymai TIKRAI vertingi? Tuomet šie kursai kaip tik TAU! MUST HAVE atostogų foto kursai kiekvienai, kuri nori fotografuojantis jausti gerai, pasitikėti savimi bei greitai ir be vargo kurti stulbinančias nuotraukas (naudojant tik savo telefoną!).

Informacija pateikta 118 puslapių PDF knygoje, kurią galėsite patogiai skaityti lėktuve, oro uoste ar net gulint paplūdimyje! 🏖 Su šiuo kursu DOVANŲ gausite net 20 specialiai atostogoms sukurtų presetų – juk atostogų metu norime dalintis nuotraukomis ČIA ir DABAR, o kad jos perteiktų tikrąjį grožį, estetiką ir charakterį, itin greitai jas galime suredaguoti presetais tiesiog savo telefonu. Kelionių įkvėpti ir iki smulkmenų apgalvoti nuotraukų filtrai apgobs kiekvieną akimirką įspūdingu šleifu ir sukurs tikrą nepamirštamos vasaros ar atostogų nuotaiką.

 

118 puslapių TIK atrinktų patarimų ir paslapčių, kurias naudoja fotografai, modeliai ir net garsiausi kelionių influenceriai: nuotraukų pavyzdžiai, geriausios praktikos, gero kadro paslaptys, pozavimo triukai ir dar daug daug kitų naudingų patarimų! Kurk PRO nuotraukas savo telefonu jau šią vasarą!

Atostogų metu tikrai nenorime gaišti laiko fotosesijoms ir nuotraukoms, BET gražių nuotraukų tikrai norim visi! Būtent todėl šiame kurse jo autorės Dovilė ir Inga atskleidžia savo asmeninius ir praktiškai patikrintus triukus, kurie padeda TELEFONU sukurti pinterestines nuotraukas vos per 10 minučių. Svarbiausia žinoti techniką, kurią galite pritaikyti visur ir visada! 

Jums taip pat gali patikti…

 • Sale!

  The best mix (video presetai)

  Original price was: 49.99 €.Current price is: 19.99 €. IŠPARDAVIMAS
 • Sale!

  TOP vasaros ir kelionių kolekcija

  Original price was: 159.92 €.Current price is: 14.99 €. 40 presetų
 • Sale!

  Travel

  Original price was: 16.99 €.Current price is: 13.99 €. 5 presetai

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.