Stilingi presetai

Nori gražių nuotraukų, bet nežinai nuo ko pradėti?

Stilingi presetai vos vienu paspaudimu suredaguos tavo nuotraukas!

Presetai – tai pažengę nuotraukų filtrai, kurie automatiškai suredaguoja nuotraukas vos vienu paspaudimu. Presetai naudojami nemokamoje programėlėje “Lightroom”, todėl viskas ko reikia – mobilusis telefonas. Kartu su presetu gausite naudojimo instrukciją lietuvių kalba.

PAPILDOMA 30% NUOLAIDA SU KODU TIKPROFESIONALAMS

PAPILDOMA 30% NUOLAIDA SU KODU TIKPROFESIONALAMS

Kurk akį traukiančius vizualus

Visiškai nesvarbu kokį turinį kuri,  Stilingi presetai padeda sukurti akį traukiančius vizualus socialiniuose tinkluose. Kuri ir parduodi produktus? Daliniesi savo asmenine istorija? O gal tiesiog nori gražių nuotraukų? Dalinkis savo nuotraukomis, dėl kurių tikrai nebus gėda! Prisijunk prie milžiniškos mūsų bendruomenės – net 10 000+ laimingų klientų!

Mūsų klienčių socialiniai tinklai pasikeitė kardinaliai pradėjus naudoti Stilingus presetus:

Ar mokėsiu naudotis presetais?

Jei Tave kamuoja klausimas ar mokėsi naudotis presetais, galime nuraminti – tikrai TAIP. Laimingi klientai yra mūsų prioritetas, todėl kiekvienam išsiunčiame itin detalią presetų naudojimo instrukciją lietuvių kalba (pdf ir video formatais). Be to, įsigijus mūsų presetus visam laikui gaunate ne tik mūsų asmeninę pagalbą, bet ir nemokamas konsultacijas nuotraukų redagavimo klausimais.

1.
Atsisiųkite presetus į savo telefoną
2.
Įkelkite presetus į Lightroom programėlę
3.
Išbandykite juos ant savo nuotraukų
4.
Dalinkitės savo stilingomis nuotraukomis

Kokius presetus rinktis?

Jei nesi tikra, kokius presetus rinktis, rekomenduojame išbandyti 10 presetų rinkinį STARTER PACK – klientų labiausiai pamilti ir itin kruopščiai atrinkti bestseleriai, kurie tiks visoms nuotraukoms. Šis rinkinys yra tikrai MUST HAVE!

NEMOKAMA KEITIMO GARANTIJA

Jeigu presetai neatitiks Tavo lūkesčių – nemokamai juos pakeisime kitais. 

info@stilingipresetai.com

Sveiki prisijungę!

AŠ DOVILĖ

Estetika, grožis – mano stichija. Dievinu derinti įvairias spalvas ir stiliaus derinius, domėtis naujausiomis nuotraukų tendencijomis. Kviečiu ne tik išbandyti mano sukurtus presetus, bet ir gauti nemokamus fotografijos patarimus, kad greitai bei lengvai pasiektum stulbinančių nuotraukų rezultatą. 

Su meile,
StilingiPresetai.com įkūrėja – Dovilė

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.