Stilingi presetai

Planuoji atostogas ir pagaliau norėtum nuotraukų kaip iš Pinterest?

Šie foto kursai yra Must-Have Tavo atostogoms! 

SLAPTAS PASIŪLYMAS:

Informacija pateikta 118 puslapių PDF knygoje, kurią galėsite patogiai skaityti lėktuve, oro uoste ar net gulint paplūdimyje! 🏖 

+ DOVANA

Su šiuo kursu DOVANŲ gausite net 20 specialiai atostogoms sukurtų presetų, kad nuotraukų spalvos atrodytų nepriekaištingai vos vienu paspaudimu!

Nemoki pozuoti? Nežinai kur dėti rankas, kaip statyti kojas, kad atrodytum tikrai WOW? Neišnaudoji savo telefono kameros, nes nežinai, kurie nustatymai TIKRAI vertingi? Tuomet šie kursai kaip tik TAU! 

 17.99

su kodu: ATOSTOGOS2023

 

118 puslapių TIK atrinktų patarimų ir paslapčių, kurias naudoja fotografai, modeliai ir net garsiausi kelionių influenceriai: nuotraukų pavyzdžiai, geriausios praktikos, gero kadro paslaptys, pozavimo triukai ir dar daug daug kitų naudingų patarimų! Kurk PRO nuotraukas savo telefonu jau šią vasarą!

Kaip pozuoti sėdint? Nežinai kur dėti rankas? Kaip fotografuoti visą šeimą? Kaip pozuoti porai? Kaip nuotraukose atrodyti lieknesnei? Visi šie ir dar daugiau klausimų bus atsakyti!

 17.99

su kodu: ATOSTOGOS2023

 

Atostogų metu tikrai nenorime gaišti laiko fotosesijoms ir nuotraukoms, BET gražių nuotraukų tikrai norim visi! Būtent todėl šiame kurse jo autorės Stilingi presetai įkūrėja Dovilė ir fotografė Inga atskleidžia savo asmeninius ir praktiškai patikrintus triukus, kurie padeda TELEFONU sukurti pinterestines nuotraukas vos per 10 minučių. Svarbiausia žinoti techniką, kurią galite pritaikyti visur ir visada! 

-30% VISKAM
Kodas: PAVASARIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.