Stilingi presetai

Sale!

Atostogų foto kursas 2022

Original price was: 59.99 €.Current price is: 29.99 €.

MUST HAVE atostogų foto kursai kiekvienai, kuri iš kelionės nori parsivežti ne tik gerų įspūdžių, bet ir stulbinančių nuotraukų (naudojant tik savo telefoną!). Informacija pateikta 118 puslapių PDF knygoje, kurią galėsite patogiai skaityti lėktuve, oro uoste ar net gulint paplūdimyje! 🏖 Su šiuo kursu DOVANŲ gausite net 20 specialiai atostogoms sukurtų presetų.

 

118 puslapių TIK atrinktų patarimų ir paslapčių, kurias naudoja fotografai, modeliai ir net garsiausi kelionių influenceriai: nuotraukų pavyzdžiai, geriausios praktikos, gero kadro paslaptys, pozavimo triukai ir dar daug daug kitų naudingų patarimų! Kurk PRO nuotraukas savo telefonu jau šią vasarą!

Kaip pozuoti sėdint? Nežinai kur dėti rankas? Kaip fotografuoti visą šeimą? Kaip pozuoti porai? Kaip nuotraukose atrodyti lieknesnei? Visi šie ir dar daugiau klausimų bus atsakyti!

Kategorija:

Atostogų metu tikrai nenorime gaišti laiko fotosesijoms ir nuotraukoms, BET gražių nuotraukų tikrai norim visi! Būtent todėl šiame kurse jo autorės Dovilė ir Inga atskleidžia savo asmeninius ir praktiškai patikrintus triukus, kurie padeda TELEFONU sukurti pinterestines nuotraukas vos per 10 minučių. Svarbiausia žinoti techniką, kurią galite pritaikyti visur ir visada! 

Jums taip pat gali patikti…

 • Sale!

  TOP vasaros ir kelionių kolekcija

  Original price was: 159.92 €.Current price is: 24.99 €. 40 presetų
 • Sale!

  Travel

  Original price was: 16.99 €.Current price is: 13.99 €. 5 presetai
 • Sale!

  The best mix (video presetai)

  Original price was: 49.99 €.Current price is: 22.99 €. IŠPARDAVIMAS

Stilingi presetai tavo nuotraukoms!

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.