Stilingi presetai

3 PATARIMAI TAVO IDEALIAM KADRUI

Sveikiname, Tavo dar viena darbinga savaitė baigėsi! Ar prisimeni laikus, kai planuodavom savaitgalio keliones, apsipirkinėdavom prekybos centruose ar leisdavom laiką su šeima? Ech, dabar tik nuotraukos sušildo prisiminus. Tikimės, kad jau greitai galėsime viską kartoti! Turbūt sutiksi, kad nuotraukos tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tačiau būna, jog iš 50 nuotraukų tos vienintelės tiesiog nėra. Norime su tavim pasidalinti 3 gero kadro patarimais.

KAMPAS

Jei reakcija į gyvenimiškas situacijas priklauso nuo požiūrio, tai nuotraukos kokybė – nuo tinkamai pasirinkto kampo. Blogai parinktas kampas gali išryškinti tai, ką kaip tik norime nuslėpti. Fotografuok objektą iš viršaus, iš toliau, iš arčiau, pažaisk su šviesa ir keliais skirtingais kampais. Tik praktikuojantis pamatysi, kuris kampas yra idealiausias. Prisimink – kas tinka daiktų fotografijai, nebūtinai tiks tavo draugės fotosesijai 🙂

APŠVIETIMAS

Saulė ir šviesa yra geriausi nuotraukų draugai. Geram kadrui išgauti stenkis gaudyti aplink esančią natūralią ar dirbtinę šviesą, kad ji kristų ant fotografuojamo objekto, bet jokiu būdu nesudarytų tamsaus šešėlio. Per intensyvi šviesa taip pat ir gali sugadinti kadrą, todėl stebėk nuotraukų kokybę prie skirtingo apšvietimo ir bandyk rasti aukso viduriuką.

APLINKA

Instagramo vertos nuotraukos reikalauja nemažai pastangų. Tinkamai pasirinkta fotosesijos vieta, daiktų išdėliojimas, spalvų, fono parinkimas ir suderinimas yra būtini tobulam kadrui. Nuotraukos yra įrankis, galintis perteikti emocijas ir sudaryti įspūdį, todėl dėl magiško galutinio rezultato pasistengti ypač verta.

Tikimės, jog pasinaudosi mūsų patarimais ir išbandysi juos praktiškai. 🤳 Patobulinti nuotraukas ar ištaisyti fotosesijos klaidas tau padės stilingi presetai. 🤫

PRESETAS – NATURAL LOOK 

Dalinkis šiuo įrašu:

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.