Stilingi presetai

YPATINGAS LAIŠKAS MOTERIMS

Kaip gyvenimo sūkuryje nepamesti savęs?

Stebint šių dienų aktualijas pro akis nepraslysta vis dažniau pasirodantys įrašai ir pamąstymai apie santykį su savimi ir meilę sau. Sunku paneigti, kad moterų genuose tarsi užkoduotas noras rūpintis kitais ir neretai verčiantis per galvą spėti sėkmingai derinti darbą, šeimą ir karjerą. Žongliruoti kasdieniais rūpesčiais nėra paprasta, o tam, kad galėtum rūpintis kitais, turi pirmiausia mylėti save.  Bet kaip atrodo meilė sau ir kodėl ji turi tapti tavo prioritetu?

Moterys – jos rašo knygas, vadovauja valstybėms, bėga maratonus, tiria kosmosą, kuria verslus, keliauja po pasaulį, yra nuostabios žmonos, mamos ar draugės. Ir tu esi viena jų. Neįtikėtina, kiek daug jėgos ir energijos moterys turi savyje! Tik gyvenimo greitkelyje sustoti ne visada yra paprasta, o skirti dėmesio sau dažnai būna netgi nepatogu.

Būk atvira su savimi

Meilė sau yra tarsi dėlionė, kurią surinkus prieš akis pasimato nuostabaus grožio kūrinys. Be jokių trūkumų, būtent toks, koks ir buvo sukurtas. Norint atrasti kiekvieną sudedamąją dalį reikia įdėmiai išnagrinėti save, pastebėti, kas tau padeda sužydėti, o kas laiko šešėlyje. Būk atvira su savimi, užduok sau nepatogius klausimus ir įsiklausyk, ko iš tiesų nori ir kaip dažnai prisitaikai prie aplinkybių. Meilė sau prasideda nuo savęs priėmimo, pažinimo, nuo vidinės draugystės su savimi. Tik suprasdama save jausiesi laiminga ir galinti padaryti dar daugiau.

Turėk savo ritualus

Pastatyti save pirmoje vietoje jokiu būdu nėra savanaudiška. Drąsiai skirk laisvę savo pasirinkimams – pasakyk ne, jeigu kažko nenori, paskirk pasimatymą sau, nusipirk gėlių ar išvažiuok į solo kelionę. Kurti savo identitetą tau gali padėti meditacija, knygų skaitymas, kelionės, atsakymai į nepatogius ir galbūt neigiamas emocijas iššaukiančius klausimus. Būti savimi ne visuomet yra patogu, bet tik supratus ir priėmus save galima kurti darnų santykį su aplinkiniais. 

Neidealizuok kitų gyvenimo

Gyvenimo lenktynėse mėgstame lyginti save su kitais ir jaučiame nusivylimą, jeigu mūsų tempas skiriasi nuo aplinkinių. Bet mes juk visi tokie skirtingi ir keliaujame visiškai skirtingomis trasomis! Atsakyk sau į klausimą: ar tai, ką darau, daryčiau ir toliau, jeigu manęs niekas nestebėtų? Dažnai norime, kad kiti mumis žavėtųsi, todėl neretai pametame savo svajones pasukdami svetimu keliu. Tavo siela pradės dainuoti, kai kursi muziką, kurią mėgsti būtent TU. 

Dalinkis šiuo įrašu:

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

Stilingi presetai tavo nuotraukoms!

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.