Stilingi presetai

TRYS ĮKVEPIANČIOS INFLUENCERĖS

Kas instagram‘e esi tu – aktyvi žinomų veidų sekėja ar savo turinį kurianti asmenybė? Kad ir kurioje barikados pusėje esi, kviečiame pasimaudyti kūrybos debesyse ir pasižvalgyti po įspūdingus žinomų lietuvaičių profilius.

EGLĖ RIDIKĖ

Tai ne Angelina Jolie ar Viktoria‘s Secret angelas. Eglė (@egle.ridik) – lietuvaitė, savo grožiu lepinanti viso pasaulio akis. Eglės profilis primena gyvenimą iš filmo, kuriame viskas atrodo tiesiog tobulai. Išraiškingos nuotraukos iš įvairių pasaulio kampelių, romantiški ir aistra liepsnojantys kadrai. Holivudines nuotraukas Eglė koreguoja naudodama Minimal, City vibes ir Lifestyle presetus.

EMILIJA

Instagram‘e žinoma kaip @emilijako_official. Grožio specialistė ir kaip pati Emilija sako – mama, spėjanti viską. Vos tik atėjus pasivaikščioti po Emilijos nuotraukų sodą užplūsta ramybė. Ramios žemės spalvos, estetiškos ir iki detalių apgalvotos nuotraukos, švelnus ir neperspaustas turinys. Dvelkia svajinga, saulėta vasara, kurios nesinori taip greit paleisti. Emilija kurdama savo turinį naudoja populiariuosius Vanilla ir Autumn presetus, kurie padeda išgauti švelnius tonus, prigesina per ryškias spalvas bei sukuria harmoningą vaizdą.

KAMILĖ

Kamilė (@camile.jus) gyvenimui ir spalvoms sako TAIP. Charizmos ir pasitikėjimo jos profilyje netrūksta, o ryškios spalvos tik pabrėžia Kamilės aktyvų gyvenimo būdą. Akivaizdu, kad puikiai motinystę ir karjerą derinanti moteris mėgaujasi gyvenimu ir iš jo ima viską. Kamilės profilyje pastebimas spalvų ir tonų sezoniškumas, o tai prideda papildomo žavesio. Pasekti Kamilės pavyzdžiu ir meilę gyvenimui socialiniuose tinkluose galima išreikšti naudojant Lifestyle, Blossom ar TOP presets presetus.  

Dalinkis šiuo įrašu:

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

-30% VISKAM
Kodas: PAVASARIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.