Stilingi presetai

AR ŽINAI KOKIOS DVI SPALVOS BUS MADINGIAUSIOS ŠĮ SEZONĄ?

Pavasario sezonas pagaliau atidarytas! Įdomu, o kaip tu pradedi šį laikotarpį? Elegancijos kupina žiema mus kaip niekad apdovanojo balta spalva, bet sunku paneigti, jog atėjus pavasariui norisi ryškių ir nuotaiką pabrėžiančių spalvų. Šių metų tendencijos sako, jog būtent spalvos bus mūsų išsigelbėjimas. Skubame aptarti karščiausias madas ir pasidalinti naujiena!

HARMONIJA IR POZITYVUMAS

Ar jau girdėjai, kad spalvų institutas „Pantone“ 2021 metų spalvomis išrinko pilką (Ultimate Gray) ir geltoną (Ulluminating)? Abi jos turinčios prasmes – pilka stovi už tvirtumą, o geltona skleidžia žinią apie viltį. Puiki ramybės ir nuotaikos kombinacija. Šių spalvų pora dera tiek tarpusavyje, tiek atskirai, todėl monotoniškos spalvos mėgėjams bus ypač lengva prisitaikyti, o norintiems išsiskirti – puikus metas sužibėti.

PUOKŠTĖ ENERGIJOS

Geriausiai madas diktuoja pati gamta, todėl mums belieka žvalgytis aplink. Prisijaukinti akį patraukiančias spalvas tampa lengviau, kai žinome, kaip jas kombinuoti tarpusavyje. Šių metų pavasario/vasaros sezonas žada mus pakerėti švelniomis ir apie tvarumą kalbančiomis spalvomis. Švelnūs rausvi tonai, citrininė geltona, vasariški levandų atspalviai, mėtinė gaiva ar svajinga rožinė visada dera tarpusavyje ir yra tikra atgaiva akims. Verta dėmesį atkreipti ir į energijos suteikiančią spalvų paletę – sodrią raudoną, vaiskiai mėlyną, laimo spalvos žalią, koralinę spalvas. 

GAIVIOS NAUJIENOS

Ar pastebėjai, kad gėlių kioskeliai jau skęsta pavasarinių žiedų jūroje? Svajodami apie gėles ir bundančią gamtą, sukūrėme naują presetą DREAMY SPRING. Kai tik turėsi galimybę apdovanoti save puokšte mylimiausių gėlių, pasidalink šia nuotaika ir su kitais. Naudojant presetus DREAMY SPRING tamsūs atspalviai bus skoningai pašviesinti, o energingos spalvos švelniai išryškintos. Puiki proga atsinaujinti!

Dalinkis šiuo įrašu:

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.