Stilingi presetai

TOP PRESETAI TINKANTYS KIEKVIENAM

Norite kurti akį traukiančius vizualus savo socialiniuose tinkluose, tačiau sunku išsirinkti presetus?
Sužinokite, kurie presetai yra TOP bestseleriai ir klientų labiausiai pamėgti. 
 
Pasirinkus bestselerį niekada nenusivilsite! Daugiau nei 10 000 klientų įvertinimu TOP pozicijos neapleidžia presetai MUST HAVE INSTAGRAM  Šis net 21 preseto rinkinys ir jame esantys presetai buvo sukurti tiems, kurie nori turėti ypatingai stilingą Instagram profilį, išskirtines asmenines, kelionių ar laisvalaikio nuotraukas. 
Rinkinį sudaro net trys presetų kolekcijos. Apžvelkime kiekvieną iš jų:

1. TOP PRESETS

Skirtingoms asmenybėms bei patiems įvairiausiems pomėgiams sukurti presetai Top presets vos keliais paspaudimais padės sukurti estetišką, harmoningą ir vientisą nuotraukų istoriją.

2. INSTA STYLE

Ar pameni, kai dar soc. tinklų kulto pradžioje žavėjomės tarsi iš Holivudo nužengusių nuomonės formuotojų nuotraukomis ir vis bandydavom jas atkartoti? Dabar tokias nuotraukas gali turėti kiekvienas! Paslaptis atskleista – būtent presetai prideda nuotraukoms magijos ir padaro jas vertas žurnalo viršelio. Gerbėjų karūnuoti presetai daugelį sužavėjo šviesiomis ir estetiškomis spalvomis, lengvai nustumiančiomis šešėlį į šalį. Tobuli filtrai dalinantis akimirkomis iš savo gyvenimo!

3. CITY VIBES

Neabejojame, jog įvairių pasaulio miestų gatvės ir kavinės yra mėgstamiausia fotosesijų vieta. Miesto šurmulio įkvėptas presetas City vibes pelnė mylimiausio preseto titulą dėl meilės buvimui pačiame gyvenimo sūkuryje. Skoningi City vibes efektai įžiebs žavesio liepsną kiekvienai nuotraukai.
Visiškai nesvarbu kokį turinį kuri,  presetai MUST HAVE INSTAGRAM padeda sukurti akį traukiančius vizualus socialiniuose tinkluose. Dalinkis savo nuotraukomis, dėl kurių tikrai nebus gėda! Prisijunk prie milžiniškos mūsų bendruomenės – net 10 000+ laimingų klientų!

Mūsų klienčių socialiniai tinklai pasikeitė kardinaliai pradėjus naudoti Stilingus presetus:

NEMOKAMA KEITIMO GARANTIJA

Jeigu presetai neatitiks Tavo lūkesčių – nemokamai juos pakeisime kitais. 

4-tas gimtadienis - dovanos Tau! Pirk 2 presetų rinkinius, o mokėk tik už 1!
Kodas: GIMTADIENIS

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.