Stilingi presetai

KAIP TAPTI SĖKMINGU SOC. TINKLUOSE? 3 PATARIMAI, KURIE VEIKIA

Ar leidi savo talentams atsiskleisti? Dabar kaip niekad turime laisvę eksperimentuoti, kurti ir įgyvendinti slapčiausias savo svajones. Nesvarbu, tai meilė automobiliams, įgimtas potraukis menui ar sunkiu darbu pasiektos karjeros aukštumos – leisk pasauliui žinoti, kokioje srityje tu geriausia. Socialiniai tinklai yra galingiausias ne tik asmeninio, bet ir verslo įvaizdžio kūrimo įrankis. Bet kaip tinkamai jį panaudoti, kad sužibėtum ir taip margame socialinių tinklų pasaulyje? 

KALBĖK AUDITORIJOS KALBA

Norint pasiekti savo tikslinę auditoriją būtina žinoti, kaip su ja kalbėti. Tavo žinių bagažas gali būti nors ir begalinis, bet jeigu niekas tavęs negirdės, tikėtina, kad visos pastangos nueis veltui. Tik žinodama, su kuo ir kam kalbi, galėsi kurti ir palaikyti ryšį su auditorija, megzti naujus pokalbius ir pažintis. Identifikuoti pašnekovą padės nesudėtinga demografinė analizė.

TURINĮ KURIANČIOS NUOTRAUKOS

Maksimaliu greičiu lekiant Instagram autostrada sustoti mus priverčia tik tie vaizdai, kurie mums patinka, kelia nuostabą ar žavesį. Nuotraukų kalba suprantama bet kam pasaulyje, todėl jai reikia skirti ypatingą dėmesį. Kokybiškos, vientisumą turiniui sukuriančios nuotraukos leis atrodyti profesionaliai, o informatyvus tekstas bei patarimai parodys, kad tu tikra savo srities ekspertė.

BŪK SAVIMI

Nėra nieko gražiau už tikrumą ir atvirumą! Dalinkis patarimais, pasakok savo realią patirtį, bendrauk su auditorija taip, jog jie būtų tavo nuolatiniai pašnekovai. Tapti kūrėju lengva, tačiau išlaikyti dėmesį reikia įdėti labai daug pastangų. Dirbtinai kuriamas įvaizdis toli nenuves, todėl belieka atrasti tai, kas geriausiai atspindi tave.

Komunikacija socialiniuose tinkluose yra neišsemiama tema, o asmeninio įvaizdžio kūrimui medijose rengiamos ištisos strategijos. Tačiau geriausiai suprasti teoriją padės realūs pavyzdžiai. Pasižvalgykime po puikius lietuvaičių Instagram profilius.

Dovilė Urbanaitė – verslininkė, veiklių moterų klubo She’s Glowing įkūrėja. Dovilė pati kalba apie komunikaciją ir dalina patarimus, kaip sėkmingai valdyti socialinius tinklus ir auginti savo verslą. Akį patraukiančios nuotraukos ir skoningai įpintas grafinis dizainas profesionaliai atspindi viską, apie ką Dovilė ir pasakoja. Ji puikus pavyzdys, kaip asmeninio įvaizdžio kūrimas prisideda prie sėkmingo verslo vystymo. 

Presetai, sukuriantys tokią stilistiką: LIFESTYLE , INSTA STYLE , TOP PRESETS

Dominyka Sabina– mados žinovė ir stilistė. Dominykos profilis kalba estetiškomis, minimalistinėmis nuotraukomis, kurios sustiprina jos kuriamo turinio apie stilių įvaizdį. Lengvos pastelinės spalvos imponuoja darnumu, profilyje puikiai išlaikoma bendra turinio tema. 

 

Presetai, sukuriantys tokią stilistiką: MINIMAL , NATURAL LOOK , PRODUCTS COLD MOOD

Dovilė Vaškelė – dviejų nuostabių vaikų mama, vaikams skirtos parduotuvės įkūrėja, skoningai ir paprastai kalbanti apie savo kasdienybę ir tai, kuo gyvena. Vos atsidarius Dovilės paskyrą matoma vyraujanti spalvų harmonija, o jos profilis užpildytas švelniomis, šypseną keliančiomis ir maloniai nuteikiančiomis nuotraukomis.  

 

Presetai, sukuriantys tokią stilistiką: MAMA’S STYLE , CITY VIBES , BLOGGER

Tikimės, kad šie trys nuostabių influencerių įkvepiantys pavyzdžiai taps inspiracija veikti ir įgyvendinti savo svajones!

Dalinkis šiuo įrašu:

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

Stilingi presetai tavo nuotraukoms!

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.