Stilingi presetai

PABARSTOM LAIMĖS TRUPINĖLIŲ?

Ar žinai, kad jau šį šeštadienį minėsime Tarptautinę laimės dieną? Šį ypatingą jausmą mums gali suteikti net ir patys netikėčiausi dalykai. O kas tau yra laimė? Galbūt tai pokalbiai su draugais, popietė su kava ir skaniu pyragaičiu, maisto degustavimas, o galbūt – beprotiškiausių svajonių įgyvendinimas? Esame tikri – laimę kuriame patys. Todėl šį savaitgalį kviečiame skirti savo laimės ritualams ar paieškoti laimės dar neatrastose apylinkių vietovėse.

PASIVAIKŠČIOJIMAS MIESTO DŽIUNGLĖMIS

Dažnai būname įpratę vaikščioti savo mėgstamu maršrutu, bet vos pasukę į kitą miesto gatvelę galime pamatyti pačių įvairiausių siurprizų. Mielos senamiesčių gatvės savyje slepia daug istorijos ir paslapčių, todėl vaikštinėdama po savo miesto džiungles gali atrasti naujų vietų vaizdingai fotosesijai. Eidama atkreipk dėmesį į detales, pasižvalgyk aplink ir neabejojame, jog tikrai pamatysi unikalių pastatų, neįprastų eksterjero detalių ar sužinosi dar negirdėtų faktų. Taigi griebk puodelį kavos iš mėgstamos kavinukės ir atrask savo miestą iš naujo!

KONCERTAS GAMTOJE

Galime pasidžiaugti, kad laisvės pamažu turime vis daugiau. Jeigu miesto triukšmas tave išvargino, pasivaikščiojimas gamtoje neabejotinai suteiks naujų jėgų. Ar teko girdėti, kad kai kuriose šalyse pasivaikščiojimą kaip alternatyvą vaistams išrašo gydytojai? Akivaizdu, kad laimės pojūčiui sukurti kartais užtenka apsilankyti gamtos koncerte ir pasiklausyti medžių ošimo simfonijos, vandens bangavimo dainų ar pajausti švelnaus vėjo prisilietimą.  Aplankyk dar nematytas vietoves, paieškok naujų parkų, ežerų ar miškų.

Iš mūsų pusės vienas prašymas ❤️  Nepamiršk įsiamžinti gamtos peizaže ar pasidalinti atrastomis vietomis su mumis – dalinkis nuotrauka su grotažyme #stilingipresetai

Jeigu svarstai, kokiais presetais papuoši savaitgalio akimirkas, pasižvalgyk į Lifestyle” – jie jau kuris laikas tituluoti 👑 būtent savaitgalio presetais 📸🎲🛴

Dalinkis šiuo įrašu:

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]

Stilingi presetai tavo nuotraukoms!

X
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.

Atrodo, jog dar neišsirinkote prekių.